18/08/2022

nopercled.lv

Kvalitatīvs apgaismojums nenāk labāk nekā ar LED ierīci.

Kādus ieguvumus sniegs visu kredītu apvienošana vienā aizdevumā?

Aizdevums ir tik sens darījuma veids, ka bez tā nav bijusi iedomājama civilizācijas attīstība. Ikvienam var gadīties aizņemties kādu mērķu sasniegšanai vai neparedzētu izdevumu segšanai, pie tam nereti nepieciešami vairāki aizdevumi dažādiem mērķiem. Atomašīnas iegādei tiek ņemts līzigs vai kredīts, ja veicams kāds remonts, nereti to finansē ar patēriņa kredītu, kā arī īslaicīgiem sarežģījumiem ģimenes budžetā, nereti izmanto īstermiņa aizdevumus. Šo visu aizdevumu segšanai jāveic dažādi maksājumi, bieži vien arī dažādiem banku vai nebanku kreditoriem, kam ir dažādas procentu likmes, ne visas no kurām ir izdevigas patērētājam.

Tāpēc finansu sektorā ir paredzēta pārkreditācija, jeb kredītu apvienošana. Lai gan pati pārkreditācijas procesa būtība nav obligāti saistāma ar aizdevumu apvienošanu, bet gan ar esošā aizdevuma līguma nosacījumu pārrskatīšanu, to tomēr biežāk izmanto tieši parādsaistību apvienošanai. Kāpēc? Jo ir vairāki iemesli, kamdēļ tas ir tik izdevīgi tieši patētētājam.

Aizdevumu saņemšana mūsdienās ir tik ierasta lieta, ka reti kurš kaut reizi dzīvē nav saņēmis aizdevumu. Tik pat daudzveidīgs, kā to klāsts, ir arī kredītprocentu maksājumi, kas jāveic atmaksājot kredītu. Ikvienam, kas saņēmis vairākus aizdevumus der painteresēties, kādas ir kredītu apvienošanas iespējas, jo tas sniedz vairākus ieguvumus tieši kredītņēmējiem.

Mūsdienīgam cilvēkam arvien svarīgākas kļūst ērtības. Ne vien skaisti iekārtota māja vai ērta autonovietne pie veikala, bet arī, lai veicot ikmēneša rēķinu apmaksu, nav jāmeklē starp rēķinu kaudzēm īstais, ko apmaksāt. Ja klients izvēlas apvienot kredītus vienā maksājumā, nav jālauza galva par dažādiem pārskaitījumiem katrai kredītiestādei atsevišķi, bet gan ērti var norēķināties uzreiz par visiem.

Pārkeditēšana sniedz arī citus ieguvumus, ja patēretājs ir informēts par savām iespējām. Lai apvienotu esošās saistības, kredītņēmējam tiek piedāvāta jauna vienošanās un jauns aizdevums esošo kredītsaistību segšanai. Tas nozīmē to, ka šī procesa ietvaros iespējams ne vien pārstukturizēt esošos kredītus pie viena kreditora, bet arī optimizēt to izmaksas. Šiem aizdevumiem nereti tiek piemērota zemāka procentu likme kā atsevišķiem cita veida kredītiem, kas ļauj ietaupīt, vairāk līdzekļu atvēlot nevis procentu maksājumiem, bet gan ikdienas vajadzībām. Arī aizdevuma atmaksas termiņus šādā veidā iespejams mainīt klientam izdevīgākus, kā arī atdot aizdevumu pirms temiņa, nemaksājot par to soda procentus.

Tā kā mūsdienās jau ierasts mazākus aizdevumus un aizdevumu pieprasījumus iesniegt online vidē, arī kredītu apvienošana online  ir opcija. Tas ir veids, kā ātri un ērti uzzināt par sev piemērotājo piedāvājumu, pirms līgumu slēgšanas un stāšanās jaunās saistībās. Ja šķiet, ka interneta vidē noformēts aizdevums ir drošs, jāmin, ka arī aizdevuma pārkreditācija internetā ir droša un pieejama ikvienam, kam ir pieejams jauns aizdevums. Tiesa gan, ja iepriekš bijusi sabojāta kredītvēsture, jāņem vērā, ka pārkreditācija bez ķīlas var nebūt iespējama. Tādā gadījumā drošākais ir vērsties iestādē, kas sniedz refinansēšanas pakalpojumus, lai uzzinātu par iespēju katrā individuālā gadījumā veikt kredītu apvienošanu vienā.

Visu kredītu apvienošana vienā, sniedz ne vien vienkārši ērtāku veidu, kā segt savas parādsaistības, bet arī, vienojoties ar kredītiestādi, zemākas procentu likmes un klienta maksātspējai piemērotus termiņus. Arvien biežāk cilvēki uzzina, ka viņu finanfu problēmas var palīdzēt risināt kredītu apvienošana, atsauksmes par šo pakalpojumu teju vienmēr ir labas, tāpēc ieteicams lieki negaidīt un uzzināt jau tagad, kādas ir iespējas apvienot aizdevumus vienā.