18/08/2022

nopercled.lv

Kvalitatīvs apgaismojums nenāk labāk nekā ar LED ierīci.

Atpakaļsaites un to spēcīgā ietekme Google acīs

Perfekti sakārtots atpakaļsaišu profils ir svarīgs, lai uzturētu mājaslapu veselīgu, kā arī vienlaikus nodrošinātu mājaslapas autoritāti. Kārtīgs atpakaļsaišu profils ir bieži aizmirsts SEO aspekts, par kuru noderētu atcerēties.

Sākot ar atpakaļsaišu pārskatīšanu līdz jaunu iespēju atrašanai, atpakaļsaišu profila optimizēšana ir lielisks veids, kā palielināt autoritāti un uzticamību Google acīs.

Kas ir atpakaļsaišu profils?

Jūsu atpakaļsaišu profils būtībā ir visu ārējo mājas lapu kombinācija, kas novirza uz jūsu vietni. Šie varētu būt dažādi avoti, piemēram, ziņu raksti, citāti, reklāmas, profili un daudz kas cits. Ja jūsu vietne ir bijusi saistīta jebkur citur internetā, tā tiks iekļauta jūsu atpakaļsaišu profilā.

Google uzskata jūsu atpakaļsaišu profilu kā ieteikumus jūsu vietnei. Jo likumīgākas un ticamākas ir jūsu atpakaļsaites, jo uzticamāka jūsu vietne būs Google acīs. Atpakaļsaišu kvalitāte ir svarīgāka par to daudzumu.

Tā kā jūsu atpakaļsaišu profils lielā mērā balstās uz citām vietnēm, tas nozīmē, ka šajā SEO elementā ir zināms kontroles trūkums. Tomēr Google nodrošina rīkus, lai noraidītu nevēlamās, kaitīgās vai zemas kvalitātes atpakaļsaites un noņemtu tās no Jūsu profila.

Veicot atpakaļsaišu pārskatīšanu

Pārskatot savu atpakaļsaišu portfeli, ir jāizveido datubāze ar visiem domēniem, kas novirza uz jūsu vietni, un jānosaka, vai tie ir surogātpasta, kaitīgi vai neuzticami. Daudzi SEO rīki un Uprankd Digital Marketing aģentūra piedāvā iespēju aplūkot atpakaļsaišu profilu, kā arī piešķirt uzticamības vai surogātpasta novērtējumu un rādītāju. Sākumā pārskatot zemāk novērtētās atpakaļsaites, ir iespējams veikt lielāko pozītīvo ietekmi uz kopējo atpakaļsaišu profilu.

Ja vietne ir nevēlama vai kaitīga, pievienojiet to melnajam sarakstam, lai pēcāk augšupielādētu to “Google Search Console” noraidīšanas rīkā. Pārskatot lapas, pārliecinieties, ka esat atsijājis visas mēstules, viltus vai kaitīgās vietnes. Tomēr, atsakoties no atpakaļsaitnēm, ir svarīgi ņemt vērā dažādus faktorus, jo var tikt nodarīts kaitējums jūsu domēna autoritātei.

Piemēram, ja esat tiešsaistes mākslas un amatniecības veikals, jūsu atpakaļsaišu profils var sastāvēt no augstas kvalitātes saitēm, piemēram, no amatniecības publikācijām, žurnāliem utml., un arī zemākas kvalitātes, bet šis pašas nišas.

Lai gan šīm vietnēm ir zemi autoritātes rādītāji, tās joprojām tiek uzskatītas par atbilstošām jūsu vietnei, un to noraidīšana varētu kaitēt jūsu kopējam rezultātam. Tādējādi, pārskatot atpakaļsaišu profilu, ir jāpārliecinās vai netiks nodarīts kaitējums bloķējot nevēlamas vietnes.

Kad viss ir pabeigts, varat augšupielādēt noraidīšanas sarakstu “Google Search Console” rīkā un norādīt, Google, ka neatzīstat šīs atpakaļsaites.

Atpakaļsaites profila pārskati jāveic reizi ceturksnī, lai pārliecinātos, ka neparādās jaunas kaitīgas saites un ka jūsu atpakaļsaišu profils ir veselīgs.

Atpakaļsaišu iespējas

Tādos domēnos kā Quora un Reddit, iespējams ievietot kvalitatīvas publikācijas par brīvu. Atrodiet iespējas izveidot lietotājiem noderīgu saturu un saiti uz jūsu mājas lapu bez pārmērīgas pārdošanas. Šīs jaunās satura iespējas ir veids, kā jūs varat pievienot augstas kvalitātes atpakaļsaites savam profilam un palielināt savas vietnes spēku Google acīs.